اگر نوزادی دارید که به عارضه زردی دچار است؛ می‌توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد و با مشورت و توصیه پزشک او را در منزل درمان کنید. اگر از ساکنان مناطق شرق تهران هستید اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران را از اَلوزردی به‌راحتی انجام دهید.
اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در شرق تهران – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی : ⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد : ⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه : ⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی : ⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش : ⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱
دستگاه‌های درمان زردی نوزاد در حقیقت دستگاه‌های فتوتراپی LED هستند که برای درمان نوزادان به شیوه‌ای موثرتر و بدون خطر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه به دلیل دارا بودن لامپ LED، گرمای بسیار کمی تولید می‌کنند و به این ترتیب نوزادان تحت درمان از خطر گرمازدگی در امان خواهند بود. ضمن اینکه این دستگاه‌های اتوماتیک و تخصصی که تاییدیه نظام پزشکی اروپا را دارند، مجهز به سنسور دما بوده و در نتیجه دارای  قابلیت هشداردهی در صورت افزایش دمای اتاق هستند. وزن بسیار کم این دستگاه‌ها جابجایی و حمل‌شان را آسان می‌کند که از دیگر ویژگی‌های مثبت آن‌ها به شمار می‌رود.

زردی نوزاد چیست؟

هایپربیلی‌روبینمی یا افزایش بیش از حد میزان بیلی‌روبین در خون، باعث زردشدن رنگ پوست نوزاد و همچنین زردی قسمت سفید چشم او می‌شود. در این حالت گفته می‌شود که نوزاد به زردی یا یرقان دچار شده است. این حالت معمولاً در پنج روز نخست پس از تولد رخ می‌دهد. نوزادانی که مشکل خاصی ندارند، دو روز پس از تولد از بیمارستان ترخیص می‌شوند؛ از آنجا که علائم زردی در نوزاد عمدتاً پس از ترخیص ظاهر می‌شود باید به رنگ پوست او در روزهای پس از آن دقت ویژه کرد تا در صورت بروز زردی، به موقع به پزشک مراجعه شود. زردی در حدود ۶۰ درصد نوزادان دیده می‌شود و معمولاً طی یک تا دو هفته بهبود می‌یابد اما در مواردی ممکن است سطح بیلی‌روبین خون مدت بیشتری بالا باقی بماند و این مسأله می‌تواند سلامتی نوزاد را به خطر اندازد. کرن ایکتروس نوعی از آسیب مغزی است که می‌تواند به صورت مادام‌العمر باعث ناشنوایی، عقب‌ماندگی ذهنی یا فلج مغزی در نوزادان مبتلا به زردی درمان نشده شود.

علائم زردی نوزاد

چهره نوزاد مبتلا به زردی در  ابتدا زرد می‌شود. سطح بیلی‌روبین بالاتر علاوه بر بروز رنگ زردتر، منجر به سرایت زردی به اندام‌های پایین‌تر مانند سینه، دست‌ها و پاها می‌شود. از دیگر علائم زردی نوزاد می‌توان به این موارد اشاره کرد:
 • تب بالا
 • استفراغ
 • وحشت‌زدگی
 • خواب‌آلودگی
 • گریه‌هایی با صدای بلند‌
 • خمیدگی یا به عقب برگشتن گردن
 • بداخلاقی، کسالت یا کاهش فعالیت نوزاد
 • خوب شیر نخوردن یا مکیدن ضعیف و لاغری
بالا بودن سطح بیلی‌روبین، بروز زردی در ۲۴ ساعت نخست پس از تولد و ادامه یافتن زردی نوزاد بیش از سه هفته می‌تواند خطرناک باشد و در صورت وجود هر یک از این موارد نیاز است هر چه سریع‌تر به پزشک مراجعه شود.

راه‌های تشخیص زردی نوزاد

پزشک، زردی نوزاد را با انجام معاینه‌ی فیزیکی و سؤال در مورد وضعیت سلامت مادر و کودک تشخیص می‌دهد. سوال درباره گروه خونی مادر و کودک و بررسی تفاوت آن‌ها، همچنین سنجش سطح بیلی‌روبین نوزاد به کمک دستگاهی که بر روی پوست او قرار می‌گیرد از جمله اقدامات تشخیصی زردی در نوزاد است. آزمایش خون نوزاد، جهت سنجش میزان بیلی‌روبین نیز انجام می‌شود. آزمایش‌های بیشتر به تشخیص و دستور پزشک بستگی دارد.
اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران - اَلوزردی
اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران – اَلوزردی

انواع زردی نوزاد

نوزادان به دلایل مختلف به زردی مبتلا می‌شوند. دلایل ابتلا و انواع زردی در نوزاد عبارتند از:
 • زردی فیزیولوژیک (طبیعی)

  نوع بسیار رایج و شایع زردی که در روزهای دوم تا ششم تولد بروز می‌کند و در هفته اول و دوم قابل درمان است.
 • زردی ناشی از نقص شیردهی

  در اثر ناکافی بودن شیر مادر رخ می‌دهد. لازم است با تلاش کافی برای ترشح بیشتر شیر از سینه مادر، در صورت توان وی از گرسنه ماندن کودک جلوگیری شود.
 • زردی فیزیولوژیک ناشی از ناتوانی کبد در دفع بیلی‌روبین

  عدم توانایی کبد کودک تازه متولد شده برای دفع بیلی‌روبین به رسوب این ماده در بدن و زردی نوزاد می‌انجامد.
 • زردی فیریولوژیک ناشی از نارس بودن کودک

  نوزادانی که در نتیجه دوره بارداری کمتر از ۳۷ هفته یا با وزن کمتر از دو و نیم کیلوگرم متولد می‌شوند را نارس یا پره مچیور گویند و این نوزادان در معرض خطر ابتلا به زردی قرار دارند.
 • زردی پاتولوژیک ناشی از ناسازگاری خونی

  عدم تطابق گروه خونی مادر و نوزاد درAbo و Rh از دلایل زردی نوزادن است. در نتیجه واکنش بین سیستم ایمنی بدن مادر و نوزاد امکان تجمع ناگهانی بیلی‌روبین در بدن نوزاد و ابتلای وی به زردی وجود دارد. تزریق ایمونوگلوبولین  Rh به مادر ظرف ۷۲ ساعت بعد زایمان می‌تواند از تولید آنتی‌بادی‌های خطرآفرین در بدن وی و در نتیجه ابتلای نوزاد به زردی جلوگیری کند.
 • زردی پاتولوژیک ِطول کشیده

  در نوزادانی اتفاق می‌افتد که زردی‌شان بیشتر از دو هفته طول کشیده است. وضعیت آن‌ها باید توسط متخصص بررسی شود.
 • زردی پاتولوژیک ناشی از فاویسم یا پرخون

  نوزادان مادران مبتلا به دیابت یا درگیر مشکل تیروئید ممکن است به این نوع زردی مبتلا شوند و حتما باید تحت نظر متخصص باشند.

درجه زردی نوزاد

درجه زردی نوزاد را آزمایش خون مشخص می‌کند. در بسیاری از کودکان حین تولد این درجه بالاست و در نوزادان مختلف تفاوت دارد. محدوده خطر این مشکل در حوالی چه عددی است و درمان باید چه موقع انجام شود؟ عدد و درجه زردی نوزاد با روش‌های مختلفی همچون آزمایش خون نوزاد برای زردی، بیلی چک و نیز جدول نوزادان تعیین می‌شود. تا 4 روزگی این عدد نباید از 8 بیشتر باشد. این عدد نشان دهنده شدت کم بیماری  است که پس از چند روز و خودبخود رفع می‌شود. اعداد بالاتر حکایت از بیماری و نیاز به مراجعه به پزشک و درمان نوزاد دارد. آزمایش و تشخیص به موقع در درجات زیر 20 بدون نیاز به بستری قابل درمان است ولی بالاتر از آن، کودک نیاز به بستری دارد.

عوارض و خطرات زردی نوزاد

معاینه نوزاد بعد از تولد و قبل از ترخیص از بیمارستان معمول است و اگر در این حالت تغییر رنگ پوست دیده شود آزمایشات دقیق‌تری برای اندازه‌گیری سطح بیلی‌روبین انجام خواهد شد و در صورت نیاز به درمان، این اقدام زودتر انجام می‌گیرد. اگر علائم پس از ترخیص بروز کنند و بیماری خفیف باشد نیاز به درمان پیشرفته نیست و معمولاً نوزاد با شیردهی مکرر و دفع مرتب درمان ‌می‌شود اما فرا رفتن وضعیت زردی از رنگ پوست صورت و چشم‌ها و سرایت آن به بخش‌های دیگر بدن نیاز به اقدام درمانی فوری با کمک دستگاه فتوتراپی یا بستری در بیمارستان یا در موارد بسیار شدید بیماری، کاربرد همزمان چند روش درمانی دارد. سطح بیلی‌روبین بسیار بالا، کاهش فعالیت نوزاد، گریه‌های جیغ مانند، خواب‌آلودگی، بی‌قراری، بی‌اشتهایی، تشنج، مشکلات مغزی و عقب افتادگی ذهنی و نیز کاهش شنوایی را در پی دارد؛ از این رو درمان درست و به موقع زردی نوزادان ضروری‌ است. فراموش نکنید خطر انسفالوپاتی حاد بیلی‌روبین زمانی که بیماری شدید باشد وجود دارد و اما علائم آن فرد به فرد متفاوت است و هر نوزاد ممکن است یک یا چند علامت را به صورت همزمان داشته باشد.

درمان‌های خانگی زردی نوزاد

درصورتی که مقدار زردی کم باشد، روش‌های درمان خانگی زردی نوزاد وجود دارد اما بهتر است پیش از امتحان کردن آن‌ها با پزشک در این رابطه مشورت کنید. از جمله روش‌های درمان خانگی نوزاد مبتلا به زردی می‌توان به این موارد اشاره کرد.
 • استفاده از شیر خشک: برای درمان نوزادانی که شیر ماردشان کم است.
 • شیردهی مکرر: موجب دفع‌‌ بیلی‌روبین از ادرار و مدفوع و کاهش زردی می‌شود.
 • قطره بیلی نایستر: براساس وزن نوزاد و حتماً زیر نظر متخصص اطفال به نوزاد مبتلا به زردی، قطره بدهید.
 • استفاده از پتوهای مخصوص: نوعی نور درمانی متحرک و مناسب کاهش درجاتی از زردی و روشی کم هزینه
 • قرار دادن نوزاد برای مدتی در معرض نور آفتاب: می‌توان او را تنها برای 1-2 ساعت در نور آفتاب قبل از ساعت 8 صبح قرار داد تا بیلی‌روبین خون وی کم شود.
 • نوردرمانی: قراردادن نوزاد زیر لامپ‌های مخصوص بیلی‌روبین خونشان را کم می‌کند. دستگاه‌های فتوتراپی را می‌توانید از فروشگاه‌های لوازم پزشکی برای یک یا دو شب اجاره کنید.
روش‌های خانگی دیگری نیز برای درمان نوزاد مبتلا به زردی وجود دارد اما بسیار بهتر است که پیش از هر اقدامی حتما با پزشک متخصص اطفال مشورت نمایید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران

مجموعه اَلوزردی یکی از معدود مجموعه هایی است که سعی کرده کل تهران را پوشش دهد این بدان معناست که شما هر نقطه از تهران هستید می توانید نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام نمایید . در صورتی که ساکن شرق تهران هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است می توانید همین الان با یکی از شماره های موجود داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما خیلی سریع روند درمان زردی نوزاد شما را آغاز نمایند . در جدول زیر به معرفی نمایندگان خود در شرق تهران اشاره کرده ایم :
اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در شرق تهران – اَلوزردی
نیروی هوایی حکیمیه وحیدیه نارمک
گرگان پیروزی شهرک امید تهرانپارس
شمس‌ آباد مجیدیه حشمتیه منصور آباد
کالاد نظام آباد تهران نو شهرک ویلایی زیتون

مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در شرق تهران

به صورت کلی اگر نظر ما که تو کار اجاره دستگاه زردی نوزاد هستیم رو بخواید بهتون توصیه می کنیم که سمت تست زردی نوزاد با دستگاه نرید !! می پرسید چرا ؟ باید بهتون بگیم که این روش که برای تست زردی نوزاد انجام میشه در ظاهر خیلی خوبه چون بدون نیاز به خونگیری از نوزاد می تونید متوجه بشید زردی نوزاد چند هست اما عددی که به شما نشون میده صددردرصد درست نیست و دارای خطا می باشد . بهترین و دقیق ترین روشی که برای تست زردی نوزاد وجود داره تست زردی به وسیله خونگیری از نوزاد است . همچنین پیشنهادی که به شما داریم این هست که یکبار قبل از اجاره دستگاه فتوتراپی یا همان زردی نوزاد تست بیلی روبین (زردی نوزاد) بدین و یکبار هم 48 ساعت بعد از استفاده از دستگاه اینجوری میتونید روند درمان رو هم بررسی کنید . نکته حائز اهمیت این هست که 3 ساعت قبل از خونگیری از نوزاد از دستگاه فتوتراپی استفاده نکنید تا نتیجه آزمایش دقیق باشد .
مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در شرق تهران - اَلوزردی
مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در شرق تهران – اَلوزردی
در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های شرق تهران که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .
مراکز تست زردی نوزاد در شرق تهران – اَلوزردی
آزمایشگاه ویشکائی آدرس: تهرانپارس، ۴۵ متری رسالت، بین چهارراه رشید و تیرانداز، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان زرین، شماره ۲۱۹، طبقه همکف شماره تلفن: ۷۷۷۳۳۷۸۹
آزمایشگاه بقراط       آدرس: خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم. شماره تلفن: ۷۷۴۷۷۲۵۱
آزمایشگاه بابک      آدرس: خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، نبش گیویان. شماره تلفن: ۳۳۶۷۷۸۹۵
آزمایشگاه آلبرت       آدرس: خیابان پیروزی، جنب پمپ بنزین سلیمانیه شماره تلفن: ۳۳۲۵۲۴۲۳
آزمایشگاه ۱۷ شهریور       آدرس: میدان شهدا، خیابان هفده شهریور، ایستگاه دروازه دولاب، خیابان حاجیان فرد. شماره تلفن: ۳۳۳۰۷۵۵۱
آزمایشگاه میلاد       آدرس: بزرگراه رسالت به سمت شرق، بعد از چهارراه تیر انداز تهرانپارس شماره تلفن: ۷۷۷۰۸۵۵۸
آزمایشگاه نیک     آدرس: مجیدیه شمالی، میدان ملت، خیابان قنبری. شماره تلفن: ۲۲۵۰۳۸۰۵
آزمایشگاه شمس       آدرس: بزرگراه رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، نرسیده به میدان سرباز شماره تلفن: ۲۲۳۲۴۲۰۰
آزمایشگاه دکتر تقوی       آدرس: تهرانپارس، خیابان تیرانداز، ساختمان پزشکان. شماره تلفن: ۷۷۷۰۲۸۵۴
آزمایشگاه لقمان        آدرس: بزرگراه رسالت، نبش چهارراه سرسبز، جنب ایستگاه مترو، ساختمان سرسبز. شماره تلفن: ۷۷۲۲۴۶۲۱
آزمایشگاه مهرآگین       آدرس: میدان رسالت، خیابان دلاوران، نرسیده به سراج، جنب فروشگاه بی نی سی. شماره تلفن: ۷۷۸۹۰۷۰۱
آزمایشگاه رسالت       آدرس: بزرگراه رسالت، بین شانزده متری دوم مجیدیه وخیابان کرمان. شماره تلفن: ۲۲۵۲۰۰۳۱
آزمایشگاه جشنواره     آدرس: فلکه تهرانپارس، خیابان جشنواره، چهارراه کادوس. شماره تلفن: ۷۷۸۸۰۵۰۵
آزمایشگاه رادان       آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، شهرک امید، بلوار مطهری، نبش یازدهم. شماره تلفن: ۷۷۳۸۸۰۵۸
آزمایشگاه مدیکال       آدرس: میدان امام حسین، روبروی ایستگاه مترو،کوچه فروشگاه. شماره تلفن: ۷۷۵۱۶۶۵۱
آزمایشگاه نارمک       آدرس: میدان نبوت، ضلع جنوب شرق، کوچه امام جعفر صادق. شماره تلفن: ۷۷۹۴۷۴۰۱
آزمایشگاه شرق       آدرس: خیابان سی متری نارمک، نرسیده به خیابان دماوند. شماره تلفن: ۷۷۹۰۲۷۰۹
آزمایشگاه امین شرق        آدرس: سی متری نیروی هوایی، خیابان شهید بهشتی. شماره تلفن: ۷۷۴۸۸۶۶۴
آزمایشگاه سینا       آدرس: تهرانپارس، فلکه سوم، ضلع شمال غربی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول. شماره تلفن: ۷۷۷۲۰۶۷۱
آزمایشگاه دکتر فرزانه        آدرس: تهرانپارس، فلکه دوم، جنب داروخانه ارژنگ. شماره تلفن: ۷۷۸۶۴۶۳۳
آزمایشگاه دکتر محرابیان       آدرس: فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، نرسیده به سه راه استخر. شماره تلفن: ۷۷۰۵۰۹۴۴
آزمایشگاه الغدیر       آدرس: میدان رسالت، بلوار هنگام، میدان الغدیر شماره تلفن: ۷۷۸۰۸۸۸۰
آزمایشگاه روشنگر       آدرس: میدان امام حسین، ابتدای خیابان دماوند، بعد ازخیابان ایرانمهر، کوچه ایران. شماره تلفن: ۳۳۷۹۹۱۴۲
آزمایشگاه فروغ      آدرس: تهرانپارس، بین فلکه سوم وچهارم. شماره تلفن: ۷۷۳۸۸۰۹۵
آزمایشگاه مهپور       آدرس: خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه. شماره تلفن: ۳۳۳۴۳۵۴۹
آزمایشگاه حکیمیه       آدرس: حکیمیه، بلوار بهار. شماره تلفن: ۷۷۳۰۸۷۶۷
آزمایشگاه وحیدیه       آدرس: تهران نو، خیابان وحیدیه، نبش کوچه هلال. شماره تلفن: ۷۷۲۵۰۲۰۲
آزمایشگاه پروین     آدرس: فلکه سوم تهرانپارس، میدان پروین، ضلع جنوب غربی. شماره تلفن: ۷۷۷۲۱۱۱۳
آزمایشگاه رها       آدرس: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم. شماره تلفن: ۷۷۸۷۴۹۶۷
آزمایشگاه  رشد      آدرس: نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از چهارراه گلبرگ، کوچه آگاه شماره تلفن: ۷۷۹۴۴۶۶۳
آزمایشگاه امید بهشت       آدرس: تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان زهدی، بهشت غربی. شماره تلفن: ۷۷۱۴۸۲۹۲
آزمایشگاه سروش      آدرس: خیابان پیروزی، نرسیده به چهارراه کـوکاکولا، مقابل کارخـانه فیـلکو. شماره تلفن: ۳۳۳۴۴۷۴۶
آزمایشگاه پارسیان      آدرس: نارمک، خیابان گلبرگ غربی، تقاطع خیابان سمنگان. شماره تلفن: ۷۷۸۰۳۴۷۸
آزمایشگاه پیشرفته        آدرس: فلاح، خیابان ابوذر غربی، نرسیده به میدان. شماره تلفن: ۵۵۷۴۶۲۱۰
آزمایشگاه ابوذر       آدرس: بلوار بوذر. شماره تلفن: ۳۳۱۹۸۷۳۱
آزمایشگاه اردیبهشت       آدرس: تهرانپارس، فلکه اول، تقاطع رشید و رسالت. شماره تلفن: ۷۷۷۱۵۲۰۷
آزمایشگاه افسریه        آدرس: خیابان افسریه، بیست متری فروردین، پانزده متری دوم شماره تلفن: ۳۳۱۴۶۵۳۴
آزمایشگاه بصیر        آدرس: تهران نو، فلکه چایچی، خیابان سفید کوه (شهید وصالی) شماره تلفن: ۷۷۱۶۶۷۱۳
آزمایشگاه اشراق         آدرس: حکیمیه ، فاز ۱، خیابان خرم، روبروی تره بار حکیمیه، نبش پگاه ۵. شماره تلفن: ۷۷۳۰۷۴۴۴
آزمایشگاه دکتر جلوه        آدرس: بزرگراه رسالت، خیابان سرسبز شرقی. شماره تلفن: ۷۷۸۰۴۱۸۱
آزمایشگاه داریوش        آدرس: خیابان جانبازان غربی، بین شانزده متری اول و دوم. شماره تلفن: ۸۸۴۰۲۳۸۰
آزمایشگاه فجر        آدرس: میدان امام حسین، خیابان شهید مرتجایی. شماره تلفن: ۳۳۷۹۸۰۶۱
آزمایشگاه دکتر مفرد         آدرس: خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، چهارراه نبی اکرم. شماره تلفن:۳۳۰۵۲۱۰۸
آزمایشگاه دکتر خرازی        آدرس: خیابان پیروزی، مقابل خیابان دوم نیروی هوایی شماره تلفن: ۷۷۴۳۹۹۶۷
آزمایشگاه سحر         آدرس: پانزده متری دوم افسریه، نبش خیابان چهلم. شماره تلفن: ۳۳۸۱۹۳۵۷
آزمایشگاه دکتر نظری       آدرس: تهرانپارس، بین فلکه اول وسه راه تهرانپارس. شماره تلفن: ۷۷۸۶۷۳۳۳
آزمایشگاه رصد        آدرس: ضلع شمال شرق میدان رسالت، پلاک ۲۳. شماره تلفن: ۷۱۳۶۵
آزمایشگاه ژینر        آدرس: پیروزی، خیابان پرستار، میدان ۱۳ آبان، جنب داروخانه منشور نو پلاک ۲۷۹، طبقه اول. شماره تلفن: ۳۳۰۹۷۲۲۹

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!

دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟

جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :
 • درمان زردی نوزاد در شرق تهران
 • درمان زردی کودک در منزل در شرق تهران
 • دستگاه رفع زردی نوزاد در شرق تهران
 • اجاره دستگاه فتوتراپی در شرق تهران
 • دستگاه فتوتراپی در شرق تهران
 • اجاره دستگاه فتوتراپی در شرق تهران
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران
 • رفع زردی نوزاد در خانه در شرق تهران
 • درمان زردی نوزاد در خانه در شرق تهران
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی در شرق تهران
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در شرق تهران
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران
 • قیمت دستگاه فتوتراپی در شرق تهران
 • از بین بردن زردی کودک در خانه در شرق تهران
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *