اگر ساکن محلاتی همچون شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه و … در غرب تهران هستید می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران را از الو زردی انجام دهید . برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی کافیه همین الان با شماره 09192317131 تماس بگیرید تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .
اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در غرب تهران – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی : ⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد : ⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه : ⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی : ⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش : ⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱
بسته به میزان زردی، نوزاد باید زیر نور بخوابد (فتوتراپی) تا این مشکل برطرف شود اما نوزادانی که زردی زیادی دارند و پدر و مادر نمی‌خواهند در بیمارستان مدت طولانی بمانند باید چه کاری انجام دهند؟ این دسته از عزیزان، می‌توانند بهترین دستگاه زردی نوزاد را برای هر مدت زمانی که لازم دارند، از ما اجاره کنند. با ما همراه باشید، تا به شما بهترین مرکز برای اجاره دستگاه زردی نوزاد را معرفی کنم.

زردی نوزاد چیست؟

زردی نوزادان یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که درصورت رسیدگی و درمان به موقع، البته با پیروی از دستورات پزشک متخصص در اغلب اوقات برطرف می‌شود. نوزاد در شکم مادر به دلیل دفع نکردن بیلی روبین، دچار زردی می‌گردد. بیلی روبین حاصل تخریب گلبول‌های قرمز خون است که عمرشان تقریبا به پایان رسیده و از اولین علائم آن می‌توان به تغییر رنگ چشم نوزاد به زردی، اشاره کرد. اگر زردی مزمن باشد و تشدید شود، زردی به قسمت‌های شکم و پاها گسترده می‌شود. عموما نوزادان که دچار این مشکل هستند را 24 ساعت فتوتراپی می‌کنند تا سطح بیلی روبین را کاهش دهند اما نوزادانی که درصد زردی بیشتری دارند، باید بیشتر از 24 ساعت زیر نور بمانند و این دسته از عزیزان می‌توانند دستگاه را اجاره و در منزل در کمال آرامش به باقی درمان بپردازند.

دلیل زردی نوزاد

زردی در نوزاد، همانطور که در بالا اشاره کردیم، به دلیل سطح بالای بیلی روبین بوده‌ است. درصورتی که نوزاد نتواند عمل دفع بیلی روبین را انجام دهد، به زردی مبتلا می‌شود. نارس بودن نوزاد، دوقلویی یا چند قلویی، کودک با وزن کمتر از 2500 گرم، گروه خونی متفاوت نوزاد از مادر و… می‌تواند از دلایل ابتلا به زردی باشد. مادران هنگام برخورد با این موضوع بسیار ناراحت می‌شوند که خب ناراحتی آن‌ها درست است اما این مشکل درمان دارد و شما حتی می‌توانید تمامی مراحل را در منزل انجام دهید اما ابتدا با پزشک مشورت کنید تا مقدار زمان مورد نیاز برای فتوتراپی را به شما بگوید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران - اَلوزردی
اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران – اَلوزردی

چگونگی تشخیص دادن زردی نوزاد

برای اینکه متوجه شوید نوزادتان دچار زردی است یا خیر؟ باید حتما این کار را توسط پزشک انجام دهید. معاینه فیزیکی کودک از اولین کارهایی است که پدر مادرها باید انجام بدهند. پزشک با معاینه ظاهر کودک و سوال‌هایی از قبیل گروه خونی متفاوت از مادر و همچنین قرار دادن دستگاهی بر روی پوست نوزاد، سطح بیلی روبین را تشخیص می‌دهد اما اگر سطح بیلی روبین زیاد باشد، برای درمان آن باید حتما از آزمایش خون کمک بگیرید. دقت کنید که اگر پزشک تشخیص بدهد که زردی بیش از حد است و درخواست آزمایش‌های مکرر کند، حتما این کار را انجام دهید.

شناخت انواع زردی نوزاد

زردی دو حالت دارد: یک حالت آن فیزیولوژیک است که در همه نوزادان طبیعی بوده اما گونه دیگر آن حالت بیماری دارد و به آن پاتولوژیک می‌گویند. زردی فیزیولوژیک از روز دوم و سوم شروع شده و تا روز پنجم زیاد می‌شود و پس از آن ازبین می‌رود اما زردی پاتولوژیک ازبین نمی‌رود و نیاز به درمان دارد. انواع زردی به شرح زیر است:

زردی ناشی از شیر مادر

حدود دو سوم نوزادان با خوردن شیر مادر دچار زردی غیر مستقیم می‌شوند. این زردی امکان دارد تا هفته دوم و یا سوم پس از تولد یا تا دوسه ماهگی نیز ادامه داشته باشد. تقریبا می‌توان گفت نیمی از نوزادانی که از شیرمادر تغذیه می‌کنند در هفته دوم یا بعدتر، زرد به نظر می‌رسند و به همین دلیل به آن زردی شیر مادر می‌گویند. علت اصلی این مشکل هنوز کشف نشده و با مرور زمان که کودک از شیرمادر تغذیه می‌کند، ازبین می‌رود.

زردی ناشی از گرسنگی نوزاد

اگر نوزاد به صورت مرتب شیر نخورد و آن را به اندازه کافی دریافت نکند، باعث می‌شود سطح بیلی روبین در بدن او افزایش پیدا کرده و منجر به یک بیماری بدون علاج شود پس سعی کنید که به نوزاد به صورت مرتب از شیر مادر بدهید؛ زیرا طبق تحقیقات، زردی نوزادانی که از شیر مادر تغذیه می‌کنند خیلی کمتر از نوزادانی است که از شیر خشک استفاده می‌کنند. زردی ناشی از گرسنگی در 28 روز اول پس از تولد و حتی در دوره شیرخواری هم مشاهده می‌شود. علت اصلی این مشکل کاهش دفع مدفوع جنینی است و با خوردن شیر مادر که ملین می‌باشد، سطح مدفوع جنینی کاهش پیدا کرده و نوزاد شما درمان می‌شود.

درمان سنتی زردی نوزاد

برای اینکه در منزل و به صورت سنتی زردی را درمان کنید، اولین کار این است که نوزاد به صورت مرتب شیر مادر را بخورد. شیر مادر کمک می‌کند تا سطح بیلی روبین در بدن کمتر شود و از طریق مدفوع و ادرار دفع شود. هیچوقت برای درمان زردی نوزاد به او آب قند ندهید! این کار باعث می‌شود تا با شیر مادر تداخل ایجاد کرده و حتی به تشدید زردی کمک کند. جهت درمان در منزل می‌توانید از دو یا سه عدد لامپ مهتابی نیم متری که به زیر یک چهارپایه نصب شده استفاده کنید. نوزاد را در زیر چهارپایه قرار بدهید و برای اینکه افت دما پیدا نکند، می‌توانید روی چهارپایه را با یک پتو بپیچید. فاصله‌ای که نوزاد باید از چهارپایه داشته باشد، بین 60تا 80 سانتی‌متر است. بهتر این است که مادر هم هنگام شیردهی به زیر پتو رفته و نوزاد را خارج نکنید. توجه داشته باشید که نوزاد باید کاملا لخت و تنها چشمان و آلت تناسلی او دارای پوشش باشد.

درمان قطعی زردی نوزاد

برای اینکه نوزاد شما فورا و تضمینی درمان شود، نیاز است که حتما فتوتراپی گردد. فتوتراپی ایمن‌ترین و موثرترین راه برای درمان نوزادان است. به این صورت که نوزاد کاملا لخت و چشمان و آلت تناسلی اش پوشیده و زیر لامپ به خواب راحت می‌رود. نوری که در فتوتراپی به نوزاد می‌رسد باعث کاهش سطح بیلی روبین می‌شود و خون او به حالت اولیه برمی‌گردد. درحال حاصر دستگاه‌های زردی نوزادان تنها در بیمارستان است و پدر مادرها برای اینکه نوزادشان را درمان کنند مجبور می‌شوند تا او را چند روزی در بیمارستان بگذارند. این کار مشکلات خاص خودش را دارد و در اغلب موارد پدرمادرها اذیت می‌شوند اما اگر به شما بگویم که می‌توانید این دستگاه را اجاره کرده و به منزل بیاورید، حتما از این بابت خوشحال می‌شوید. شما می‌توانید طبق دستور پزشک و مدت زمانی که نوزادتان نیاز به فتوتراپی دارد، دستگاه زردی نوزاد را اجاره کرده و به راحتی درمان را در منزل پیش بگیرید. اگر ساکن غرب تهران هستید می‌توانید از الو زردی اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران را انجام دهید. استفاده از دستگاه‌های زردی گیر نوزادان بسیار ایمن است و یک درمان 100 درصدی به شما می‌دهد. برای اینکه بتوانید دستگاه را اجاره کنید، همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و در صورت درخواست مشاوره، متخصصین ما آماده هستند تا به تمامی سوالتتان پاسخ دهند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران

مجموعه اَلوزردی یکی از معدود مجموعه هایی است که سعی کرده کل تهران را پوشش دهد این بدان معناست که شما هر نقطه از تهران هستید می توانید نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام نمایید . در صورتی که ساکن غرب تهران هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است می توانید همین الان با یکی از شماره های موجود داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما خیلی سریع روند درمان زردی نوزاد شما را آغاز نمایند . در جدول زیر به معرفی نمایندگان خود در غرب تهران اشاره کرده ایم :

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در غرب تهران – اَلوزردی
شهرک آزادیستارخانآریاشهرشهر زیبا
شهرانطرشتشهرک اکباتانگیشا
چیتگرکوی بیمهتهرانسرحصارک
مرزدارانآزادیفردوسدهکده المپیک

مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در غرب تهران

به صورت کلی اگر نظر ما که تو کار اجاره دستگاه زردی نوزاد هستیم رو بخواید بهتون توصیه می کنیم که سمت تست زردی نوزاد با دستگاه نرید !! می پرسید چرا ؟ باید بهتون بگیم که این روش که برای تست زردی نوزاد انجام میشه در ظاهر خیلی خوبه چون بدون نیاز به خونگیری از نوزاد می تونید متوجه بشید زردی نوزاد چند هست اما عددی که به شما نشون میده صددردرصد درست نیست و دارای خطا می باشد . بهترین و دقیق ترین روشی که برای تست زردی نوزاد وجود داره تست زردی به وسیله خونگیری از نوزاد است . همچنین پیشنهادی که به شما داریم این هست که یکبار قبل از اجاره دستگاه فتوتراپی یا همان زردی نوزاد تست بیلی روبین (زردی نوزاد) بدین و یکبار هم 48 ساعت بعد از استفاده از دستگاه اینجوری میتونید روند درمان رو هم بررسی کنید . نکته حائز اهمیت این هست که 3 ساعت قبل از خونگیری از نوزاد از دستگاه فتوتراپی استفاده نکنید تا نتیجه آزمایش دقیق باشد .

مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در غرب تهران - اَلوزردی
مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در غرب تهران – اَلوزردی

در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های غرب تهران که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .

مراکز تست زردی نوزاد در غرب تهران – اَلوزردی
نام آزمایشگاهآدرستلفن تماس
آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی       آدرس: خیابان آزادی، نبش خیابان رودکی، طبقه فوقانی بانک سپهشماره تلفن: ۱۰-۶۶۹۲۷۰۰۸
آزمایشگاه بیمارستان شریعت رضوی      آدرس: سرآسياب، مهرآباد جنوبی، مقابل پايگاه يكم شكاري ۳۸ بيمارستان شريعت رضویشماره تلفن: ۶۶۶۳۶۸۰۲
آزمایشگاه پاتولوژی سینا     آدرس: ميدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، ساختمان شماره ۱۰شماره تلفن: ۶۶۰۰۲۶۶۱
آزمایشگاه پلی کلینیک شماره ۱۷      آدرس: ميدان شمشيری، خ قزوين نرسيده به سه راه بوتان گاز، پلی كلينيک شماره ۱۷شماره تلفن: ۶۶۶۹۹۸۲۰
آزمایشگاه تشخیص پزشکی نوین    آدرس: خیابان هاشمی، بلوار استاد معين، تقاطع هاشمی، طبقه فوقانی، بنگاه پاسارگاد، پلاك ۱۳۷۴ (۱۲۱۸ جديد)شماره تلفن: ۶۶۰۳۹۱۶۲
آزمایشگاه بیمارستان هاجر       آدرس: تقاطع وليعصر و شهيد بهشتی بيمارستان ۵۰۳ نزاجا،  بيمارستان هاجر ۱۲۳شماره تلفن: ۲۲۳۱۴۰۳۶- ۸۸۷۱۸۲۹۸
آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی پارس       آدرس: مهر آباد جنوبی، خ ۲۰ متری شمشيری، جنب مسجد امام جعفر صادق (ع ) پلاك ۱۲۵.شماره تلفن: ۶۶۶۳۵۱۳۳
آزمایشگاه پاتولوژی نگرش       آدرس: تهرانسر، بلوار اصلی، سه راه لاله، خ هفتم ( قهرمانی)، پلاک ۱شماره تلفن: ۴۴۵۲۵۶۲۲
آزمایشگاه مهرآباد        آدرس: مهرآباد جنوبی، خ پادگان، پلاک ۱۳۹، ساختمان بيت العباس، ۲۴۷ مهرآبادشماره تلفن: ۶۶۶۰۲۸۳۶
آزمایشگاه یاس       آدرس: مهرآباد جنوبی، مهرآباد جنوبی، خ شمشیری، جنب مسجد امام جعفر صادق، پ. ۹۵شماره تلفن: ۶۶۶۳۵۱۳۳
آزمایشگاه مشیری       آدرس: محله شمشیری، میدان شمشیری (سه راه آذری)، خیابان ۴۵ متری زرند، جنب پمپ بنزین.شماره تلفن: ۶۶۶۹۱۹۱۹
آزمایشگاه بهمن پدرام      آدرس: محله شمشیری، مهرآباد جنوبی، نرسیده به چهارراه تفرش، پ.۱۳۹شماره تلفن: ۶۶۶۰۲۸۳۶
آزمایشگاه آزادی صنعت نفت        آدرس: محله استاد معین، میدان آزادی، خیابان لعل آخر، درمانگاه شرکت نفت.شماره تلفن: ۶۶۰۰۴۱۶۵
آزمایشگاه سعداله علوی       آدرس: محله مهرآباد جنوبی، مهرآباد جنوبی، خ. شمشیری، روبروی دانشگاه هوایی، ساختمان فراز، طبقه دوم.شماره تلفن: ۶۶۶۲۹۹۷۴
آزمایشگاه سپند      آدرس: محله استاد معین، میدان آزادی، نبش کوچه نوربخش، ساختمان۵۶۲شماره تلفن: ۶۶۰۰۲۶۶۱
آزمایشگاه پارس       آدرس: آزادی، خیابان ۲۱ متری جی، پلاک ۶۳.شماره تلفن: ۶۶۰۰۲۹۶۱
آزمایشگاه هاشمی       آدرس: هاشمی، تقاطع استاد معین، پلاک ۱۲۱۸.شماره تلفن: ۶۶۰۳۹۱۶۲
آزمایشگاه متالوژی و ژنتیک پارسه       آدرس: ضلع جنوب به شمال بزرگراه جناح، بالاتر از بلوار شهید گلاب، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، نبش کوچه عابدزاده.شماره تلفن: ۵-۴۴۲۸۷۶۳۲
آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران        آدرس: خیابان رودکی، بین چهارراه مرتضوی و وثوق، ساختمان نادر، پلاک ۲۴۴.شماره تلفن: ۶۶۸۳۰۴۱۷
آزمایشگاه تهرانسر       آدرس: تهرانسر، بلوار اصلی، نبش خ ۲۰،  پلاك ۹۸.شماره تلفن: ۴۴۵۳۸۴۹۵
آزمایشگاه درمانگاه خیره صاحب کوثر       آدرس: تهرانسر شرقی، ابتدای بلوار لاله، پلاك ۲.شماره تلفن: ۴۴۵۲۰۵۸۲
آزمایشگاه درمانگاه صنیع خانی       آدرس: تهرانسر غربی، كمربندی آزادگان، خیابان پادگان، ۱۵ خرداد.شماره تلفن: ۴۴۵۱۵۰۶۰
آزمایشگاه تشخیص طبی ورد آورد       آدرس: ورد آورد، بلوار اولی وردآورد، خ شهيد آخوندی، پلاک۵.شماره تلفن: ۴۴۹۸۲۸۱۰
آزمایشگاه تشخیص طبی تحقیق       آدرس: تهرانسر، چهارراه صدف، بلوار شاهد غربی، پلاك ۶۵.شماره تلفن: ۴۴۵۴۲۲۷۹
آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر بهرامی نژاد       آدرس: تهران، جاده مخصوص كرج، بعد از چهارراه ايران خودرو شهرك ويلاشهر، نبش كوچه پنجم، پلاك ۱.شماره تلفن: ۴۴۱۹۳۵۸۸
آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر مدرسی       آدرس: وردآورد، خ امام حسين، ساختمان پزشكان محمد رسول‌الله، طبقه ۲۵۷ تشخيص طبي دكتر مدرسی.شماره تلفن: ۴۴۹۸۶۴۴۵- ۴۴۹۹۳۹۸۴
آزمایشگاه قوامین       آدرس: تهرانسر، بلوار گل ها، بلوار لاله، پلاک ۲، درمانگاه خیریه صاحب کوثر (قوامین).شماره تلفن: ۴۴۵۲۰۵۸۲
آزمایشگاه پونک       آدرس: تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، مقابل مسجد امام رضا، ساختمان ۱۱۰.شماره تلفن: ۴۴۴۰۶۳۷۸
آزمایشگاه دکتر مهدوی       آدرس: بلوار آیت الله کاشانی، روبروی پمپ بنزین، ساختمان گلزار، طبقه ۲، واحد ۸شماره تلفن: ۴۴۹۷۵۴۹۸
آزمایشگاه نرمال       آدرس: خیابان ستارخان، بین خسرو شمالی و فلکه اول صادقیه.شماره تلفن: ۴۴۲۰۴۲۱۱
آزمایشگاه پیشرو       آدرس: میدان توحید، خیابان ستارخان، نرسیده به باقرخان، کوچه شادی.شماره تلفن: ۶۶۵۶۲۰۰۰
آزمایشگاه بهراد       آدرس: فلکه دوم صادقیه، اشرفی اصفهانی، نرسیده به مرزداران، گلستان چهاردهم.شماره تلفن: ۴۴۰۴۳۶۲۵
آزمایشگاه پونک       آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله اشرفی اصفهانی، روبروی مسجد امام.شماره تلفن: ۴۴۴۰۶۳۷۸
آزمایشگاه قانون        آدرس: اتوبان حکیم غرب، بعد ازاشرفی اصفهانی، نبش خیابان بهاران، جنب داروخانه ثامنشماره تلفن: ۴۴۰۸۵۵۲۲
آزمایشگاه زکریاآدرس: خیابان آیت‌الله کاشانی، انتهای ورزی شمالی، کوچه یک شرقی، پلاک چهار.شماره تلفن: ۴۴۱۶۸۷۷۸
آزمایشگاه پاد        آدرس: ضلع شمالی میدان پونک، جنب اشرفی اصفهانی، نبش کوچه سوم، مجتمع شفا.شماره تلفن: ۴۴۴۰۰۲۲۰
آزمایشگاه اکسیر       آدرس: بزرگراه آیت اله کاشانی، بلواراباذر، نبش فهیمی، ساختمان پاسارگادشماره تلفن: ۴۴۰۰۶۶۶۱
آزمایشگاه ریاضی        آدرس: بین فلکه دوم صادقیه و ستاری، نبش کوی گلستان، ساختمان پزشکان شماره یک.شماره تلفن: ۴۴۰۷۹۱۵۷
آزمایشگاه مهرگان       آدرس: شهرک ژاندارمری، بلوارمرزداران، نبش خیابان ایثار.شماره تلفن: ۴۴۲۲۶۳۲۲
آزمایشگاه روشن       آدرس: خیابان آیت اله کاشانی، نبش سازمان برنامه، مجتمع پزشکی امیر.شماره تلفن: ۴۴۱۶۵۸۸۱
آزمایشگاه زیباشهر       آدرس: آیت ا… کاشانی، نبش خیابان لاله، ساختمان پزشکان شاهین.شماره تلفن: ۴۴۱۱۱۱۹۵
آزمایشگاه دیبا      آدرس: جنت‌آباد شمالی، بالاتر از آبشناسان، نبش بهارستان هفدهم.شماره تلفن: ۴۴۸۲۵۳۹۳
آزمایشگاه نیکان        آدرس: بلوارجنت آباد، نبش خیابان هفتم مخابرات.شماره تلفن: ۴۴۴۰۶۷۴۶
آزمایشگاه ناجی       آدرس: بلوار جنت آباد، بین میدان چهارباغ و اتوبان همت، ساختمان بانک ملی.شماره تلفن: ۴۴۴۳۸۹۴۹
آزمایشگاه هما       آدرس: بلوار سردار جنگل، بالاتر از سی و پنج متری گلستان، پلاک دو.شماره تلفن: ۴۴۴۳۹۶۵۰
آزمایشگاه دکتر نیکوکار     آدرس: بزرگراه نیایش غرب، کمی پایین تر از آبشناسان، سردار جنگل نبش کوچه شقایق.شماره تلفن: ۴۴۴۶۶۶۸۴
آزمایشگاه شهران    آدرس: شهرک شهران، جنب فرهنگسرای تفکر، ساختمان حقیقت، طبقه اول.شماره تلفن: ۴۴۳۱۷۰۴۱
آزمایشگاه کن        آدرس: خیابان سولقان، خیابان شهید ادهمی، جنب منبع آب، درمانگاه کن.شماره تلفن: ۴۴۳۱۶۰۳۸
آزمایشگاه آفتاب       آدرس: شهرک اکباتان، فاز یک، خیابان فیات، کوچه اول.شماره تلفن: ۴۴۶۹۱۲۰۰
آزمایشگاه آروین       آدرس: اکباتان، بلوار اصلی، بالاتر از مخابرات، کوچه شهید حسین خانی.شماره تلفن: ۴۴۶۳۱۳۳۵
آزمایشگاه پژوهش       آدرس: اکباتان، فازدو، مجتمع پزشکی گل‌های جنوبی، طبقه همکف.شماره تلفن: ۴۴۶۷۱۰۲۰
آزمایشگاه ایرانا        آدرس: میدان پونک، بلوار میرزا بابائی بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح.شماره تلفن: ۴۴۴۶۳۵۴۸
آزمایشگاه دریان نو        آدرس: ستارخان، خیابان دکتر حبیب الهی، نبش یکم دریان نو.شماره تلفن: ۶۶۵۲۳۶۰۴
آزمایشگاه ایران پارس        آدرس: جنت‌آباد شمالی، خیابان گلزار شرقی، پلاک ۳۵.شماره تلفن: ۴۴۸۲۵۰۰۰
آزمایشگاه ارگ        آدرس: بلوار فردوس شرق، بین علی حسینی و وفا آذر، ساختمان پزشکان رازی، طبقه ۱ .شماره تلفن: ۴۴۹۷۲۰۱۸
آزمایشگاه لوتوس       آدرس: پردیسان، بلوار مرزداران.شماره تلفن: ۴۴۲۳۸۳۷۹
آزمایشگاه آفاق       آدرس: فلکه دوم صادقیه، مرکز خرید افق، طبقه اول، آزمایشگاه پاتوبیولوژی آفاق.شماره تلفن: ۴۴۲۶۷۴۹۵

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!

دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟
جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :
 • درمان زردی نوزاد در غرب تهران
 • درمان زردی کودک در منزل در غرب تهران
 • دستگاه رفع زردی نوزاد در غرب تهران
 • اجاره دستگاه فتوتراپی در غرب تهران
 • دستگاه فتوتراپی در غرب تهران
 • اجاره دستگاه فتوتراپی در غرب تهران
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران
 • رفع زردی نوزاد در خانه در غرب تهران
 • درمان زردی نوزاد در خانه در غرب تهران
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی در غرب تهران
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در غرب تهران
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران
 • قیمت دستگاه فتوتراپی در غرب تهران
 • از بین بردن زردی کودک در خانه در غرب تهران
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *