اجاره دستگاه زردی نوزاد در یاخچی‌آباد - اَلوزردی

اگر یکی از ساکنین یاخچی‌آباد هستید و به تازگی صاحب فرزند شده اید ، ضمن تبریک بابت قدم نو رسیده این مژده را به شما می دهیم که اَلو زردی در محله شما دارای نمایندگی فعال است و در صورتی که نوزاد شما به عارضه ی زردی نوزاد مبتلا شده است همین الان می توانید جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در یاخچی‌آباد با شماره 09192317131 تماس حاصل فرمایید . تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

همچنین اگر ساکن محلاتی همچون مشیریه ، یافت‌آباد ، شهرک مسعودیه ، افسریه ، خانی آباد نو ، نازی‌آباد ، نعمت‌آباد و … در جنوب تهران هستید می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران را از الو زردی انجام دهید . برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی کافیه همین الان با شماره 09192317131 تماس بگیرید تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در یاخچی‌آباد – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی :⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد :⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه :⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی :⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش :⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱

زردی نوزاد چیست ؟

زردی نوزاد یا جائوندیس نوزاد، یکی از شایع‌ترین مشکلات نوزادان است که بیشتر در اوایل تولد رخ می‌دهد. در این حالت، پوست نوزاد به دلیل انباشت بیلی روبین، یک رنگ زرد روشن به خود می‌گیرد. این موضوع معمولاً برای نوزادانی که شیر مادر نمی‌گیرند یا پس از زایمان با مشکلات خاصی مواجه شده‌اند، بیشتر رخ می‌دهد. برای درمان زردی نوزاد، دستگاه زردی نوزاد به کار می‌رود که با استفاده از نور، بیلی روبین را از بدن نوزاد برطرف می‌کند.

دستگاه زردی نوزاد چیست و چگونه کار می‌کند؟

دستگاه زردی نوزاد یک دستگاه پزشکی است که برای درمان زردی نوزاد استفاده می‌شود. این دستگاه از نور فلورسنت برای شستشوی بیلی روبین در بدن نوزاد استفاده می‌کند. در این دستگاه، نور به شکل یک پرتو مستقیم و بدون تابش مضر، بر روی بدن نوزاد تابیده می‌شود تا بیلی روبین که به کمک کبد از بدن خارج می‌شود، برطرف شود. دستگاه زردی نوزاد عموماً توسط پرستاران و یا پزشکان در بخش نوزادان بیمارستان‌ها یا در منزل نوزادان که به دلیل زردی مبتلا هستند، استفاده می‌شود.

چرا به اجاره دستگاه زردی نوزاد نیاز دارید؟

اجاره دستگاه زردی نوزاد برای بسیاری از والدین، بسیار مهم است زیرا این دستگاه می‌تواند به شدت در کاهش شدت زردی نوزاد کمک کند. همچنین، استفاده از دستگاه زردی نوزاد می‌تواند به افزایش سرعت بازگشت به خانه و بازگشت نوزاد به شرایط طبیعی کمک کند. علاوه بر این، اجاره دستگاه زردی نوزاد می‌تواند باعث کاهش هزینه های درمانی برای والدین شود، زیرا خرید دستگاه بسیار گران است و بسیاری از والدین امکان خرید آن را ندارند. از این رو، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه اقتصادی و کارآمد برای والدین است که نیاز به درمان زردی نوزاد دارند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد یا خرید آن؟ چه مزایایی دارد؟

خرید دستگاه زردی نوزاد بسیار گران است و بسیاری از والدین نمی‌توانند هزینه آن را بپردازند. از طرفی، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه مقرون به صرفه است. علاوه بر این، با اجاره دستگاه، می‌توانید آن را به مدت مشخصی استفاده کنید و پس از اتمام مهلت، آن را به شرکت اجاره‌دهنده بازگردانید. این مزیت برای والدینی که نیاز به دستگاه زردی نوزاد دارند، امکان‌پذیر است که فقط در دوره ایجاد زردی در نوزادشان از دستگاه استفاده کنند و پس از آن دیگر نیازی به آن نداشته باشند. همچنین، با اجاره دستگاه زردی نوزاد، ممکن است هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن را نداشته باشید. به طور کلی، اجاره دستگاه زردی نوزاد انتخابی اقتصادی و مفید است که به والدین کمک می‌کند تا هزینه‌های درمانی خود را کاهش دهند.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد شامل:

 1. کاهش هزینه‌های خرید دستگاه زردی نوزاد
 2. انعطاف‌پذیری بیشتر در استفاده از دستگاه
 3. کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری
 4. استفاده از دستگاه برای دوره مشخصی و پس از آن بازگشت آن به شرکت اجاره‌دهنده
 5. امکان استفاده برای والدینی که نیاز به دستگاه زردی نوزاد در دوره کوتاهی

چگونه می‌توانید دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید؟

در صورتی که به دنبال اجاره دستگاه زردی نوزاد هستید، می‌توانید با شرکت‌های اجاره‌دهنده تماس بگیرید. یکی از شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، الوزردی است. شما می‌توانید با تماس با شماره‌های این شرکت، اطلاعات بیشتری درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد دریافت کنید و نحوه هماهنگی برای اجاره را کسب کنید. با توجه به اینکه اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدینی که نوزاد دارند بسیار مفید است، شما می‌توانید با اجاره دستگاه مورد نظر خود، به درمان سریع‌تر و بهتر نوزاد خود کمک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو دستگاه، به شماره‌های تماس شرکت الوزردی مراجعه کنید.

مراکز تست زردی نوزاد در یاخچی‌آباد

در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های یاخچی‌آباد که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .
مراکز تست زردی نوزاد در یاخچی‌آباد – اَلوزردی
نام آزمایشگاه آدرس تلفن تماس
آزمایشگاه آیت اله کاشانی تهران – فلکه دوم – خزانه بخارائی – یاخچی آباد شماره تلفن: 55341694
آزمایشگاه مفرح تهران – یاخچی آباد – میدان بهمن – خیابان بهمنیار شماره تلفن:‌ 55311931

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در یاخچی‌آباد پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!
دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟
جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در یاخچی‌آباد تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :
 • درمان زردی نوزاد یاخچی‌آباد
 • درمان زردی کودک در منزل یاخچی‌آباد
 • دستگاه رفع زردی نوزاد یاخچی‌آباد
 • اجاره دستگاه فتوتراپی یاخچی‌آباد
 • دستگاه فتوتراپی یاخچی‌آباد
 • اجاره دستگاه فتوتراپی یاخچی‌آباد
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد یاخچی‌آباد
 • رفع زردی نوزاد در خانه یاخچی‌آباد
 • درمان زردی نوزاد در خانه یاخچی‌آباد
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی یاخچی‌آباد
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی یاخچی‌آباد
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد یاخچی‌آباد
 • قیمت دستگاه فتوتراپی یاخچی‌آباد
 • از بین بردن زردی کودک در خانه یاخچی‌آباد
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد یاخچی‌آباد

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در یاخچی‌آباد لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *