اجاره دستگاه زردی نوزاد در مولوی - اَلوزردی

اگر یکی از ساکنین مولوی هستید و به تازگی صاحب فرزند شده اید ، ضمن تبریک بابت قدم نو رسیده این مژده را به شما می دهیم که اَلو زردی در محله شما دارای نمایندگی فعال است و در صورتی که نوزاد شما به عارضه ی زردی نوزاد مبتلا شده است همین الان می توانید جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در مولوی با شماره 09192317131 تماس حاصل فرمایید . تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

همچنین اگر ساکن محلاتی همچون مشیریه ، یافت‌آباد ، شهرک مسعودیه ، افسریه ، خانی آباد نو ، نازی‌آباد ، نعمت‌آباد و … در جنوب تهران هستید می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران را از الو زردی انجام دهید . برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی کافیه همین الان با شماره 09192317131 تماس بگیرید تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در مولوی – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی :⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد :⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه :⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی :⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش :⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱

یرقان در کودک چیست؟

زردی نوزاد یا زردی یکی از شایع ترین مشکلات نوزادان است و معمولا در روزهای اول پس از تولد بروز می کند. در این حالت به دلیل تجمع بیلی روبین، پوست کودک دارای رنگ زرد روشن است. این مشکل در نوزادانی که از شیر مادر تغذیه نمی‌کنند یا بعد از تولد دچار مشکلات خاصی می‌شوند، بیشتر دیده می‌شود. دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی در نوزادان استفاده می شود که از نور برای خارج کردن بیلی روبین از بدن نوزاد استفاده می کند.

دستگاه زردی نوزاد چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه زردی نوزاد یک وسیله پزشکی است که برای درمان زردی در نوزادان استفاده می شود. این دستگاه از نور فلورسنت برای دفع بیلی روبین از بدن نوزاد استفاده می کند. در این دستگاه بدن کودک به صورت پرتو مستقیم و بدون تشعشعات مضر در معرض نور قرار می گیرد تا با کمک کبد بیلی روبین را از بدن دفع کند. دستگاه زردی نوزاد اغلب توسط پرستاران یا پزشکان در بخش نوزادان بیمارستان ها یا در خانه برای نوزادان مبتلا به زردی استفاده می شود.

چرا به اجاره دستگاه زردی نوزاد نیاز دارید؟

اجاره دستگاه زردی نوزاد برای بسیاری از والدین ضروری است زیرا این دستگاه می تواند تا حد زیادی به کاهش شدت زردی در نوزادان کمک کند.همچنین استفاده از دستگاه زردی نوزاد به افزایش سرعت بازگشت به خانه و بازگشت کودک به شرایط عادی کمک می کند. علاوه بر این، اجاره دستگاه زردی نوزاد می تواند هزینه های پزشکی والدین را کاهش دهد، زیرا خرید یک دستگاه بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی پرداخت آن را ندارند. بنابراین اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه مقرون به صرفه و موثر برای والدینی است که به درمان زردی نوزاد خود نیاز دارند.

دستگاه زردی نوزاد اجاره یا خرید؟ فایده چیست؟

خرید دستگاه زردی نوزاد بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی پرداخت آن را ندارند. از سوی دیگر، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه مقرون به صرفه است. ضمناً با اجاره دستگاه می توانید برای مدت معینی از آن استفاده کرده و در پایان مدت آن را به شرکت اجاره برگردانید. این مزیت برای والدینی است که به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند، این دستگاه فقط در زمان زردی نوزادشان قابل استفاده است و بعد از آن نیازی به آن ندارند. همچنین، ممکن است با اجاره دستگاه زردی نوزاد هزینه نگهداری از شما دریافت نشود. به طور کلی، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک انتخاب مقرون به صرفه و سودمند است که به والدین کمک می کند تا هزینه های پزشکی خود را کاهش دهند.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد عبارتند از:

 1. کاهش هزینه های تدارکات دستگاه زردی نوزاد
 2. انعطاف پذیری بیشتر در استفاده از دستگاه
 3. کاهش هزینه های نگهداری
 4. استفاده از دستگاه برای مدت معین و سپس بازگرداندن آن به شرکت اجاره
 5. برای والدینی که در کوتاه مدت به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند مفید است

چگونه دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنیم؟

اگر می خواهید دستگاه زردی نوزاد اجاره کنید، می توانید با شرکت های اجاره تماس بگیرید. یکی از شرکت های فعال در این زمینه الوزردی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد با شماره های این شرکت تماس بگیرید و نحوه اجاره آن را تنظیم کنید. با توجه به اینکه اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدین دارای فرزند بسیار مفید است، می توانید با کرایه هر وسیله ای به درمان سریعتر و بهتر فرزند خود کمک کنید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو دستگاه به شماره های تماس الوزردی مراجعه کنید.

مراکز تست زردی نوزاد در مولوی

در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های مولوی که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .
مراکز تست زردی نوزاد در مولوی – اَلوزردی
نام آزمایشگاه آدرس تلفن تماس
آزمایشگاه بیمارستان آیت‌الله اشرفی اصفهانی آآدرس آزمایشگاه: محله مولوی، خیابان مولوی، بین خیابان آتش نشانی و خیابان حضرتی شماره تلفن: ۰۲۱۵۵۶۲۵۵۵۵
آزمایشگاه ویلسون آدرس: ضلع شمال شرقی میدان شوش. شماره تلفن:‌ ۳۳۱۳۶۰۶۰
آزمایشگاه پاتوبیولوژی پالس آدرس آزمایشگاه: خیابان مولوی،خیابان رئیس عبدالهی، خیابان معروف خانی، کوچه حسینی، پلاک ۷ شماره تلفن:‌ ۰۲۱۳۵۵۳۲۳۲۸
• آزمایشگاه شهید اکبر آبادی آدرس آزمایشگاه: خیابان مولوی، چهارراه مولوی، باغ فردوس، بیمارستان شهید اکبری شماره تلفن:‌ ۰۲۱۵۵۶۰۶۰۳۳

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در مولوی پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!

دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟
جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در مولوی تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :
 • درمان زردی نوزاد مولوی
 • درمان زردی کودک در منزل مولوی
 • دستگاه رفع زردی نوزاد مولوی
 • اجاره دستگاه فتوتراپی مولوی
 • دستگاه فتوتراپی مولوی
 • اجاره دستگاه فتوتراپی مولوی
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد مولوی
 • رفع زردی نوزاد در خانه مولوی
 • درمان زردی نوزاد در خانه مولوی
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی مولوی
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی مولوی
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد مولوی
 • قیمت دستگاه فتوتراپی مولوی
 • از بین بردن زردی کودک در خانه مولوی
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد مولوی

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در مولوی لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *