اجاره دستگاه زردی نوزاد در جوادیه - اَلوزردی

اگر یکی از ساکنین جوادیه هستید و به تازگی صاحب فرزند شده اید ، ضمن تبریک بابت قدم نو رسیده این مژده را به شما می دهیم که اَلو زردی در محله شما دارای نمایندگی فعال است و در صورتی که نوزاد شما به عارضه ی زردی نوزاد مبتلا شده است همین الان می توانید جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در جوادیه با شماره 09192317131 تماس حاصل فرمایید . تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

همچنین اگر ساکن محلاتی همچون مشیریه ، یافت‌آباد ، شهرک مسعودیه ، افسریه ، خانی آباد نو ، نازی‌آباد ، نعمت‌آباد و … در جنوب تهران هستید می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران را از الو زردی انجام دهید . برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی کافیه همین الان با شماره 09192317131 تماس بگیرید تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در جوادیه – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی :⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد :⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه :⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی :⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش :⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱

یرقان نوزاد چیست؟

زردی نوزاد یا زردی نوزاد یکی از شایع ترین مشکلات نوزادان است که بیشتر در روزهای اولیه تولد بروز می کند. در این صورت پوست نوزاد به دلیل تجمع بیلی روبین رنگ زرد روشنی پیدا می کند. این موضوع بیشتر برای کودکانی پیش می آید که از شیر مادر تغذیه نمی کنند یا بعد از تولد با مشکلاتی مواجه شده اند. دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی نوزاد استفاده می شود که از نور برای حذف بیلی روبین از بدن نوزاد استفاده می کند.

دستگاه زردی نوزاد چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه زردی نوزاد یک وسیله پزشکی است که برای درمان زردی نوزاد استفاده می شود. این دستگاه از نور فلورسنت برای شستشوی بیلی روبین از بدن نوزاد استفاده می کند. در این دستگاه نور به صورت پرتو مستقیم و بدون ایجاد آسیب به بدن کودک منتقل می شود تا با کمک کبد بیلی روبین از بدن خارج شود. دستگاه زردی نوزاد اغلب توسط پرستاران یا پزشکان در بخش نوزادان بیمارستان ها یا در خانه برای نوزادان مبتلا به زردی استفاده می شود.

چرا به اجاره دستگاه زردی نوزاد نیاز دارید؟

اجاره دستگاه زردی نوزاد برای بسیاری از والدین بسیار مهم است زیرا این دستگاه می تواند در کاهش شدت زردی در کودکان بسیار مفید باشد.همچنین استفاده از دستگاه زردی نوزاد می تواند به تسریع بازگشت به خانه و بازگشت کودک به شرایط عادی کمک کند. علاوه بر این، اجاره دستگاه زردی نوزاد می تواند هزینه های نگهداری والدین را کاهش دهد، زیرا خرید دستگاه بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی پرداخت آن را ندارند. بنابراین اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه اقتصادی و کارآمد برای والدینی است که نیاز به درمان زردی فرزند خود دارند.

دستگاه زردی نوزاد اجاره یا خرید؟ مزایای آن چیست؟

خرید دستگاه زردی نوزاد بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی خرید آن را ندارند. از سوی دیگر، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه مقرون به صرفه است. ضمناً با اجاره دستگاه می توانید برای مدتی از آن استفاده کرده و در پایان دوره آن را به شرکت اجاره برگردانید. این فرصت برای والدینی است که به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند، این امکان وجود دارد که از دستگاه فقط در دوره زردی کودک خود استفاده کنند و پس از آن دیگر نیازی به آن نداشته باشند. همچنین با اجاره دستگاه زردی نوزاد ممکن است هزینه نگهداری نداشته باشید. به طور کلی، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه اقتصادی و عملی است که به والدین کمک می کند تا هزینه های پزشکی خود را کاهش دهند.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد عبارتند از:

 1. کاهش هزینه های خرید دستگاه زردی نوزاد
 2. راحتی بیشتر در استفاده از دستگاه
 3. کاهش هزینه های نگهداری
 4. استفاده از دستگاه برای مدتی و سپس بازگرداندن آن به شرکت اجاره
 5. برای والدینی که در مدت زمان کوتاهی به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند استفاده می شود

چگونه می توانید دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید؟

اگر به دنبال اجاره دستگاه زردی نوزاد هستید، می توانید با شرکت های اجاره تماس بگیرید. یکی از شرکت های فعال در این زمینه الوزردی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید با شماره های این شرکت تماس بگیرید و از نحوه هماهنگی برای اجاره مطلع شوید. با توجه به اینکه اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدین دارای فرزند بسیار مفید است، می توانید با اجاره دستگاه مورد نظر خود به مراقبت سریعتر و بهتر از فرزند خود کمک کنید. برای اطلاعات بیشتر و مراقبت از دستگاه به شماره تماس های شرکت الوزردی مراجعه نمایید.

مراکز تست زردی نوزاد در جوادیه

در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های جوادیه که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .
مراکز تست زردی نوزاد در جوادیه – اَلوزردی
نام آزمایشگاه آدرس تلفن تماس
آزمایشگاه جواد جنوب تهران، منطقه 16، محله جوادیه، جوادیه، 20 متری، نرسیده به بازارچه، پ. 522 شماره تلفن: 55646118
مرکز بهداشت شمال – نادر شرق تهران، منطقه 4، محله جوادیه، تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان جشنواره، خیابان اسفندانی شماره تلفن:‌ 77322277
آزمایشگاه جشنواره – تامین اجتماعی شرق تهران، منطقه 4، محله جوادیه، تهرانپارس، فلکه دوم، خ. ناهیدی (جشنواره)، خ. درختی شماره تلفن:‌ 77337933

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در جوادیه پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!

دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟
جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در جوادیه تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :
 • درمان زردی نوزاد جوادیه
 • درمان زردی کودک در منزل جوادیه
 • دستگاه رفع زردی نوزاد جوادیه
 • اجاره دستگاه فتوتراپی جوادیه
 • دستگاه فتوتراپی جوادیه
 • اجاره دستگاه فتوتراپی جوادیه
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد جوادیه
 • رفع زردی نوزاد در خانه جوادیه
 • درمان زردی نوزاد در خانه جوادیه
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی جوادیه
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی جوادیه
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد جوادیه
 • قیمت دستگاه فتوتراپی جوادیه
 • از بین بردن زردی کودک در خانه جوادیه
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد جوادیه

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در جوادیه لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *