اجاره دستگاه زردی نوزاد در خزانه بخارایی - اَلوزردی

اگر یکی از ساکنین خزانه بخارایی هستید و به تازگی صاحب فرزند شده اید ، ضمن تبریک بابت قدم نو رسیده این مژده را به شما می دهیم که اَلو زردی در محله شما دارای نمایندگی فعال است و در صورتی که نوزاد شما به عارضه ی زردی نوزاد مبتلا شده است همین الان می توانید جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در خزانه بخارایی با شماره 09192317131 تماس حاصل فرمایید . تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

همچنین اگر ساکن محلاتی همچون حکیمیه ، وحیدیه ، نارمک ، تهرانپارس ، پیروزی ، تهران نو ، نظام آباد و … در شرق تهران هستید می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران را از الو زردی انجام دهید . برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی کافیه همین الان با شماره 09192317131 تماس بگیرید تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در خزانه بخارایی – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی :⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد :⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه :⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی :⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش :⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱

یرقان نوزادی چیست؟

زردی نوزاد یا زردی نوزاد یکی از شایع ترین مشکلات نوزادان است که عمدتا در روزهای اول تولد بروز می کند. در این حالت پوست نوزاد به دلیل تجمع بیلی روبین رنگ زرد روشنی به خود می گیرد. این مشکل معمولا در نوزادانی که از شیر مادر تغذیه نمی کنند یا بعد از تولد با مشکلات خاصی مواجه شده اند بیشتر رخ می دهد. دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی کودکان استفاده می شود که از نور برای حذف بیلی روبین از بدن کودک استفاده می شود.

دستگاه زردی نوزاد چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه زردی نوزاد یک وسیله پزشکی است که برای درمان زردی نوزادان استفاده می شود. این دستگاه از نور فلورسنت برای دفع بیلی روبین بدن کودک استفاده می کند. در این دستگاه نوری به صورت پرتو مستقیم و بدون تشعشعات مضر برای از بین بردن بیلی روبین به بدن نوزاد تابیده می شود که با کمک کبد از بدن خارج می شود. دستگاه زردی نوزاد به طور کلی توسط پرستاران یا پزشکان در بخش های نوزادان بیمارستان ها یا در خانه برای نوزادان زردی استفاده می شود.

چرا به اجاره دستگاه زردی نوزاد نیاز دارید؟

اجاره دستگاه زردی نوزاد برای بسیاری از والدین بسیار مهم است زیرا این دستگاه می تواند به کاهش زردی در نوزادان کمک زیادی کند.همچنین استفاده از دستگاه زردی نوزاد می تواند به افزایش سرعت بازگشت به خانه و بازگشت نوزاد به شرایط عادی کمک کند. علاوه بر این، اجاره دستگاه زردی نوزاد می تواند هزینه درمان والدین را کاهش دهد، زیرا خرید یک دستگاه بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی پرداخت آن را ندارند. بنابراین اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدینی که نیاز به درمان زردی نوزاد خود دارند، یک گزینه اقتصادی و موثر است.

دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید یا بخرید؟ مزایای آن چیست؟

خرید دستگاه زردی نوزاد بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی خرید آن را ندارند. از سوی دیگر، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک گزینه مقرون به صرفه است. علاوه بر این می توانید دستگاه را برای مدت معینی اجاره کرده و در پایان مدت آن را به موجر برگردانید. این مزیت برای والدینی است که به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند، دستگاه فقط در دوره زردی نوزاد قابل استفاده است و پس از آن دیگر نیازی به آن ندارند. همچنین، اگر دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید، ممکن است هزینه تعمیر و نگهداری نداشته باشید. در مجموع، اجاره دستگاه زردی نوزاد یک انتخاب اقتصادی و سودمند است که به والدین کمک می کند تا هزینه های پزشکی را کاهش دهند.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد عبارتند از:

 1. کاهش هزینه های تدارکات دستگاه زردی نوزاد
 2. انعطاف پذیری بیشتر در استفاده از دستگاه
 3. کاهش هزینه های نگهداری
 4. استفاده از دستگاه برای مدت معین و سپس بازگرداندن آن به شرکت اجاره
 5. قابلیت استفاده برای والدینی که به سرعت به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند

چگونه می توانید دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید؟

اگر می خواهید دستگاه زردی نوزاد اجاره کنید، می توانید با شرکت های اجاره تماس بگیرید. یکی از شرکت های فعال در این زمینه الوزردی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید با شماره های این شرکت تماس بگیرید و از نحوه توافق در مورد اجاره مطلع شوید. از آنجایی که اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدینی که نوزاد دارند بسیار مفید است، می توانید با اجاره دستگاه مورد نظر خود به بهبود سریع و بهتر کودک خود کمک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو دستگاه با شماره های تماس شرکت الوزردی تماس حاصل فرمایید.

مراکز تست زردی نوزاد در خزانه بخارایی

در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های خزانه بخارایی که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .
مراکز تست زردی نوزاد در خزانه بخارایی – اَلوزردی
نام آزمایشگاه آدرس تلفن تماس
آزمایشگاه خزانه آدرس: خزانه، نبش فلکه چهارم، بالای فروشگاه هدیه شماره تلفن: ۵۵۰۵۲۷۱۶
آزمایشگاه الزهرا آدرس: خزانه بخارایی، بین فلکه اول و دوم، کوی سلطانی. شماره تلفن:‌ ۵۵۳۴۲۹۲۶

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در خزانه بخارایی پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!
دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟
جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در خزانه بخارایی تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :
 • درمان زردی نوزاد خزانه بخارایی
 • درمان زردی کودک در منزل خزانه بخارایی
 • دستگاه رفع زردی نوزاد خزانه بخارایی
 • اجاره دستگاه فتوتراپی خزانه بخارایی
 • دستگاه فتوتراپی خزانه بخارایی
 • اجاره دستگاه فتوتراپی خزانه بخارایی
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد خزانه بخارایی
 • رفع زردی نوزاد در خانه خزانه بخارایی
 • درمان زردی نوزاد در خانه خزانه بخارایی
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی خزانه بخارایی
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی خزانه بخارایی
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد خزانه بخارایی
 • قیمت دستگاه فتوتراپی خزانه بخارایی
 • از بین بردن زردی کودک در خانه خزانه بخارایی
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد خزانه بخارایی

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در خزانه بخارایی لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *