اجاره دستگاه زردی نوزاد در اتابک - اَلوزردی

اگر یکی از ساکنین اتابک هستید و به تازگی صاحب فرزند شده اید ، ضمن تبریک بابت قدم نو رسیده این مژده را به شما می دهیم که اَلو زردی در محله شما دارای نمایندگی فعال است و در صورتی که نوزاد شما به عارضه ی زردی نوزاد مبتلا شده است همین الان می توانید جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در اتابک با شماره 09192317131 تماس حاصل فرمایید . تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

همچنین اگر ساکن محلاتی همچون مشیریه ، یافت‌آباد ، شهرک مسعودیه ، افسریه ، خانی آباد نو ، نازی‌آباد ، نعمت‌آباد و … در جنوب تهران هستید می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران را از الو زردی انجام دهید . برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی کافیه همین الان با شماره 09192317131 تماس بگیرید تا خیلی سریع درمان زردی نوزادتون رو شروع کنید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) در اتابک – اَلوزردی
✅ کیفیت دستگاه های اَلوزردی :⭐ بهترین دستگاه موجود در بازار
✅ قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد :⭐ تماس بگیرید
✅ زمان ارسال دستگاه :⭐ حداکثر دو ساعت بعد از ثبت سفارش
✅ ساعات کاری اَلوزردی :⭐ همه روزه بدون تعطیلی
✅ نحوه ثبت سفارش :⭐ تماس با شماره ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱

یرقان نوزاد چیست؟

زردی نوزاد یا زردی نوزاد یکی از شایع ترین مشکلات نوزادان است که بیشتر در روزهای اول تولد بروز می کند. در این صورت پوست نوزاد به دلیل تجمع بیلی روبین رنگ زرد روشنی پیدا می کند. این مشکل معمولا در نوزادانی که از شیر مادر تغذیه نمی کنند یا بعد از تولد با مشکلات خاصی مواجه شده اند بیشتر رخ می دهد. دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی نوزاد استفاده می شود که از نور برای حذف بیلی روبین از بدن نوزاد استفاده می کند.

دستگاه زردی نوزاد چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه زردی نوزاد یک وسیله پزشکی است که برای درمان زردی نوزادان استفاده می شود. این دستگاه از نور فلورسنت برای شستشوی بیلی روبین از بدن نوزاد استفاده می کند. در این دستگاه نور به صورت پرتو مستقیم و بدون تشعشعات مضر به بدن نوزاد جهت از بین بردن بیلی روبین هدایت می شود که با کمک کبد از بدن خارج می شود. دستگاه زردی نوزاد معمولا توسط پرستاران یا پزشکان در بخش نوزادان بیمارستان ها یا در خانه برای نوزادانی که از زردی رنج می برند استفاده می شود.

چرا برای اجاره به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارید؟

استخدام دستگاه زردی نوزاد برای بسیاری از والدین بسیار مهم است زیرا این دستگاه می تواند تا حد زیادی به کاهش شدت زردی در نوزادان کمک کند.همچنین استفاده از دستگاه زردی نوزاد می تواند به افزایش سرعت بازگشت به خانه و بازگشت نوزاد به شرایط عادی کمک کند. علاوه بر این، استخدام دستگاه زردی نوزاد می تواند هزینه های درمانی والدین را کاهش دهد، زیرا خرید این دستگاه بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی پرداخت آن را ندارند. بنابراین استخدام دستگاه زردی نوزاد یک گزینه اقتصادی و موثر برای والدینی است که نیاز به درمان زردی نوزاد خود دارند.

دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید یا بخرید؟ مزایای آن چیست؟

خرید دستگاه زردی نوزاد بسیار گران است و بسیاری از والدین توانایی خرید آن را ندارند. از سوی دیگر، استخدام دستگاه زردی نوزاد یک گزینه مقرون به صرفه است. همچنین با اجاره دستگاه می توانید برای مدت معینی از آن استفاده کرده و در پایان مدت آن را به شرکت اجاره برگردانید. این مزیت برای والدینی است که به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند، امکان استفاده از دستگاه فقط در دوره زردی نوزاد وجود دارد و دیگر نیازی به آن ندارند. همچنین با استخدام دستگاه زردی نوزاد می توانید هیچ هزینه تعمیر و نگهداری نداشته باشید. به طور کلی، استخدام دستگاه زردی نوزاد یک انتخاب اقتصادی و سودمند است که به والدین کمک می کند تا هزینه های پزشکی خود را کاهش دهند.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد عبارتند از:

 1. کاهش هزینه های خرید دستگاه زردی نوزاد
 2. انعطاف پذیری بیشتر هنگام استفاده از دستگاه
 3. کاهش هزینه های نگهداری
 4. استفاده از دستگاه برای مدت معین و سپس بازگرداندن آن به شرکت اجاره
 5. قابل استفاده برای والدینی که برای مدت کوتاهی به دستگاه زردی نوزاد نیاز دارند

چگونه می توانید دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنید؟

اگر به دنبال اجاره دستگاه زردی نوزاد هستید، می توانید با شرکت های اجاره  دهنده تماس بگیرید. یکی از شرکت های فعال در این زمینه الوزردی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید با شماره های این شرکت تماس بگیرید و از نحوه انجام اجاره مطلع شوید. با توجه به اینکه اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدینی که صاحب نوزاد می شوند بسیار مفید است، می توانید با اجاره دستگاه مورد نظر خود به بهبود سریع و بهتر کودک خود کمک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو دستگاه با شماره های تماس شرکت الوزردی تماس حاصل فرمایید.

مراکز تست زردی نوزاد در اتابک

در ادامه براتون لیست کامل آزمایشگاه های اتابک که میتونید برای تست زردی به این آزمایشگاه ها مراجعه کنید رو گردآوری کردیم . این لیست شامل نام ، آدرس و شماره تماس آزمایشگاه ها می باشد .
مراکز تست زردی نوزاد در اتابک – اَلوزردی
نام آزمایشگاه آدرس تلفن تماس
آزمایشگاه 17 شهریور (پاتوبیولوژی) شرق تهران، منطقه 14، محله شکوفه، 17 شهریور، نرسیده به خیابان ابن سینا، خ. حاجیان فرد، پ. 56 شماره تلفن: 33307551
آزمایشگاه شهباز شرق تهران، منطقه 14، محله عارف، 17 شهریور، ایستگاه خاقانی، پ. 941 شماره تلفن:‌ 33727155
آزمایشگاه برزویه (مردم) شرق تهران، منطقه 14، محله دلگشا، 17 شهریور، خ. ابن سینا، م. کلانتری، خ. کرمان شماره تلفن:‌ 33316500

سوالات متداول

سعی کردیم به هر سوالی که ممکنه براتون پیش بیاد اینجا در رابطه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در اتابک پاسخ بدیم ، اگه هنوز سوالی داری کافیه باهامون تماس بگیرید !!
دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) چیست ؟
جواب این سوال خیلی راحته دستگاهی هست که فقط مجموعه ما بهترینش رو داره و براتون ارسال میکنه و میتونید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از اَلوزردی صد در صد تضمینی زردی نوزاد خودتون رو درمان کنید . دستگاه فتوتراپی هم نام پزشکی همین دستگاه می باشد .

جستجوهای مرتبط

سایر عبارت های جستجو شده برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در اتابک تهران رو در این پایین براتون گردآوری کردیم که می تونید تو جستجو هاتون از اون استفاده کنید :

 • درمان زردی نوزاد اتابک
 • درمان زردی کودک در منزل اتابک
 • دستگاه رفع زردی نوزاد اتابک
 • اجاره دستگاه فتوتراپی اتابک
 • دستگاه فتوتراپی اتابک
 • اجاره دستگاه فتوتراپی اتابک
 • اجاره دستگاه زردی نوزاد اتابک
 • رفع زردی نوزاد در خانه اتابک
 • درمان زردی نوزاد در خانه اتابک
 • قیمت اجاره دستگاه درمان زردی اتابک
 • هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی اتابک
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد اتابک
 • قیمت دستگاه فتوتراپی اتابک
 • از بین بردن زردی کودک در خانه اتابک
 • قیمت دستگاه زردی نوزاد اتابک

فایل صوتی

برای راحتی حال شما عزیزان خدمات مجموعه خودمون رو و همه ی اطلاعاتی که درباره ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در اتابک لازم بود بدونید رو براتون در یک فایل صوتی گردآوری کردیم توصیه مبکنیم حتما این فایل صوتی رو گوش کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *